Balköy Kırım Tatar Nakış Sergisi Armada'da halkla buluşacak

Diaspora
Ömer Kaya
14 Ocak 2022, 20:19
Ömer Kaya
14 Ocak 2022, 20:19

Ankara Gölbaşı Ballıkpınar Köyü’nde kırsal kalkınmayı hedefleyen Balköy Projesi’nin devamı olarak Gölbaşı Halk Eğitim Merkezi’nce yürütülen Kırım Tatar Nakış İşleme Eğitimi Projesi Sergisi, 15 Ocak 2022’de Ankara Armada Alışveriş Merkezi’nde halkla buluşacak.

Ankara ilinin Gölbaşı ilçesindeki Ballıkpınar Köyü’nde dün kırsal kalkınmayı hedefleyen Balköy Projesi’nin devamı olarak Gölbaşı Halk Eğitim Merkezi’nde gerçekleşen Kırım Tatar Nakış İşleme Projesi kapsamında üretilen ürünler, Ankara Armada AVM’de sergilenecek. Aynı gün saat 14.30’da Kırım Tatar Dans gösterisi programı da yer alacak.

Bir 8 kişi ve şunu diyen bir yazı 'BALKÖY- KIRIM SERGİSİ ARMADA'DA! Balköy Kırım Tatar Nakış İşleme Eğitimi Projeleri ve Gölbaşı Halk Eğitimi Merkezi ile Gölbaşılı Zanaatkarların El Ürünleri Sergisi KIRIM TATAR DANSLARI GÖSTERİSİ 14.30-15.30 15 Ocak Cumartesi Armada 2 Zemin Kat NDE ANKARA ALKINMAAIAN /ArmadaAlisverisMerkezi /armada_avm www.armadaavm.com.tr armada ARMADA ALIŞVERİŞ is MERKEZİ' görseli olabilir