Kırımoğlu, Kırım Haber Ajansı canlı yayınında konuştu

Güncel
Ömer Cihad Kaya
22 Nisan 2021, 12:27
Ömer Cihad Kaya
22 Nisan 2021, 12:27

Kırım Tatar halkının milli lideri Mustafa Abdülcemil Kırımoğlu, bu akşam Kırım Haber Ajansı Türkçe Genel Yayın Yönetmeni Aydın Taş’ın konuğu oldu. Kırımoğlu, Ukrayna-Rusya arasında tırmanan gerilim, Ukrayna siyasetindeki son gelişmeler, Kırım’ın Rus işgalinden kurtarılması konusundaki atılacak adımlar hususunda soruları yanıtladı.

Kırım Tatarlarının milli lideri Mustafa Abdülcemil Kırımoğlu, bu akşam saat 22.00’de Kırım Haber Ajansı (QHA) Türkçe Genel Yayın Yönetmeni, gazeteci Aydın Taş’ın Ukrayna, Rusya ve Kırım Tatarları eksenindeki sorularını yanıtladı. Yayını takip etmek için:

KIRIMOĞLU, QHA’NIN CANLI YAYIN KONUĞU OLACAK

Kırımoğlu, “Ukrayna – Rusya krizi nasıl çözülecek?, Ukrayna siyasetinde neler konuşuluyor?, Cumhurbaşkanı Zelenskıy’ın partisi Kırımoğlu’na ne teklif etti?, Kırım Tatarlarının geleceğini nasıl görüyor?, Türkiye’den beklentileri neler?” soruları ve daha bir çok konu hakkında değerlendirmelerde bulundu.

KIRIM HABER AJANSININ FACEBOOK, TWİTTER VE YOUTUBE HESAPLARINDAN CANLI YAYIN

İzleyicilerin de katkı yapacağı programda, tüm bu sorular ve daha fazlası Kırım Haber Ajansının sosyal medya hesaplarından eş zamanlı canlı yayınlarında:

Facebook: https://facebook.com/qirimhaber/live/…

Twitter: https://twitter.com/qirimhaber

Youtube: https://www.youtube.com/channel/UCVK7KADlDbGsJb9AR3xc2fw