Valilik 10 Kasım'da Ankara'da kapalı olacak yolları duyurdu!

Güncel
Ayyıldız Huri Kaptan
09 Kasım 2020, 18:28
Ayyıldız Huri Kaptan
09 Kasım 2020, 18:28

Ankara Valiliği, 10 Kasım dolayısıyla Ankara’da düzenlenecek programlar kapsamında kent genelinde bazı yolların trafiğe kapalı olacağını duyurdu. Valilik, vatandaşların mağduriyet yaşamamaları için trafiğe kapanacak yolların durumunu dikkate almaları konusunda uyardı. İşte 10 Kasım’da Ankara’da kapalı yollar…

Türkiye Cumhuriyeti Ankara Valiliği, 10 Kasım Atatürk’ü Anma Günü nedeniyle 10 Kasım Salı günü düzenlenecek anma törenlerine ilişkin açıklama yaptı. Valilikten bugün yayımlanan duyuru ile Ulu Önder Mustafa Kemal Atatürk’ün ebediyete intikalinin 82’nci yılı dolayısıyla düzenlenecek anma programları kapsamında, 10 Kasım’da başkentte bazı yolların trafiğe kapatılacağı açıklandı.

SABAH SAATLERİNDEN İTİBAREN KAPATILACAK

Açıklamaya göre, başkentte saat 06.30’dan itibaren; Kazım Karabekir Caddesi, GMK Bulvarı, Dögol Caddesi, Anıt Caddesi, Gençlik Caddesi, Akdeniz Caddesi ve Mareşal Fevzi Çakmak Caddesi ile açılan cadde ve sokaklar çift yönlü olarak programlar sona erene kadar araç trafiğine kapatılacak.

VALİLİKTEN HATIRLATMA

Açıklamada ayrıca, vatandaşların mağduriyet yaşamamaları için trafiğe kapanacak yolların durumunu dikkate almaları ve toplu taşım araçlarını kullanmalarının faydalı olacağı belirtildi.