Ukraynalı sosyal medya fenomenleri Kayseri'de: Takipçilerine kenti tanıttılar

Güncel
Ayyıldız Huri Kaptan
12 Ekim 2020, 11:31
Ayyıldız Huri Kaptan
12 Ekim 2020, 11:31

Ukraynalı sosyal medya fenomenleri ve blog yazarları, Türkiye’nin en meşhur kayak merkezlerinden biri olan Erciyes’te ağırlandı. Ukraynalı misafir fenomenler, çektikleri video ve fotoğrafları takipçileri ile paylaşarak kenti tanıttı.

Kış aylarında direkt uçak seferlerinin bulunduğu Kayseri’ye Ukrayna’dan gelen sosyal medya fenomenleri ve blog yazarları, 11 Ekim 2020 tarihinde kenti gezdi. Erciyes Kayak Merkezi’ni ve şehri gezen Ukraynalı sosyal medya fenomenleri, takipçilerine Kayseri’den bol bol resim ve video paylaştı.

UKRAYNALI FENOMENLER KAYSERİ’DE

Ukrayna’dan Kayseri’ye gelen 13 sosyal medya fenomeni ve blogger, Türkiye’nin önemli kayak merkezlerinden biri olan Erciyes Kayak Merkezi’nde misafir edildi. Ukraynalı misafirlere, Erciyes A.Ş. Yönetim Kurulu Başkanı Murat Cahid Cıngı bilgilendirme yaptı. Erciyes Kayak Merkezi hakkında bilgiler alan Ukraynalı fenomenler, Erciyes Dağı ve Erciyes yazısı önünde bol bol video ve fotoğraf çekinerek sosyal medyada takipçilerinin beğenisine sundu.

UKRAYNALILARI KAYSERİ’YE DAVET ETTİLER

Konuklar, Kayseri kent merkezinin yanı sıra Erciyes Kayak Merkezi ile Kapadokya’da konakladı. Kayak merkezinin yanı sıra Kayseri Kalesi’ni, kentteki alışveriş merkezlerini ve Kapalı Çarşı’yı gezen fenomenler, takipçilerini kente davet etti.