Ukraynalı çocuklar Çanakkale'de tatil yapıyor

15 Eylül 2019, 13:42

Ukrayna’nın doğusundaki Donbas bölgede Rusya yanlısı bölücü teröristlere karşı savaşan Ukraynalı askerlerinin çocukları, Ukrayna’nın Çanakkale Fahri Konsolosu Mehmet Işık ve Çanakkale Sanayici ve İşadamları Derneği (ÇASİAD) daveti üzerine tatil yapmak için Çanakkale’ye geldi.

Ukrayna’nın Ternopil bölgesinden gelen 25 çocuk bir hafta boyunca Çanakkale’de tatil yaparak Türk kültürü, tarihi ve âdetleriyle tanışacak.

Çocuklar, 14 Eylül 2019 tarihinde ÇASİAD temsilcileriyle bir araya geldi. Görüşmeye katılan Ukrayna’nın İstanbul Başkonsolosu Oleksandr Gaman, Türk iş adamlarına çocuklara verdikleri destek ve yardım için teşekkür etti ve çocuklara keyifli bir tatil geçirmeleri diledi.

До турецького Чанакаллє на запрошення Почесного консула України Мехмета Ишика та асоціації підприємців ÇASİAD на відпочинок прибула група дітей учасників ООС з Тернопільщини. Протягом тижня 25 дітей матимуть змогу відпочити у чудовому турецькому містечку, оздоровитися та познайомитися із турецькою культурою, історією та традиціями.Сьогодні під час урочистої зустрічі з дітьми та турецькими підприємцями генконсул України Oleksandr Gaman висловив слова щирої вдячності турецьким партнерам за надання практичної допомоги нашим дітям.Організація цього відпочинку є красномовним прикладом продовлження конкретної співпраці Генконсульства України в Стамбулі, Тернопільська обласна державна адміністрація з турецькими партнерами.Ми ж бажаємо дітям гарного відпочинку та цікавих і незабутніх вражень від перебування у Туреччині!

Опубліковано Генеральне консульство України в Стамбулі /Ukrayna İstanbul Başkonsolosluğu Субота, 14 вересня 2019 р.
Çanakkale
Ukrayna
Ukraynalı çocuklar
Bunlara da bakın: