Ukrayna'nın en etkili kadınları oylaması: Emine Ceppar da yarışıyor: Buradan oy verebilirsiniz!

Güncel
Ayyıldız Huri Kaptan
11 Ekim 2020, 18:50
Ayyıldız Huri Kaptan
11 Ekim 2020, 18:50

Ukrayna’da Focus isimli dergi web sitesinden Ukrayna’nın en etkili kadınları oylaması düzenliyor. Listede 11. sırada Emine Ceppar da yer alıyor. Site, oylamayı birinci olarak kazanan isimle röportaj gerçekleştirecek.

Focus dergisiUkrayna’da en etkili kadınların 16 Ekim 2020’de satışa çıkacak olan editoryal derecelendirmesini hazırlamakal birlikte, bu yıl okuyucularıyla çevrimiçi bir anket yapmaya karar verdi. Focus web sitesi 10 Ekim 2020 itibarıyla okuyucuları için Ukrayna’nın en etkili kadınları oylamasını başlattı.

Emine Ceppar’a oy vermek için: Tıklayınız

EMİNE CEPPAR 11. SIRADA

Ukrayna’nın en etkin kadınları oylama listesinde Kırım Tatarı, Ukrayna Dışişleri Bakan Yardımcısı Emine Ceppar da 11. sırada yer alıyor. Oylamada adayların belirlenmesine destek vermek için oylamaya katılımın arttırılması gerekiyor.

Site, “Oylama teknik yollarla hile yapmaktan korunur, sonuçları her 5 dakikada bir güncellenir, ancak teknik ekip manipülasyon girişimleri tespit ederse revize edilebilir. Günde bir kez yeni adaylar eklenir, bu nedenle burada eksik olan biri varsa hemen bize bildirin.” açıklamasına da yer verdi.

KAZANAN İLE RÖPORTAJ YAPILACAK

Oylama sonuçları 16 Ekim 2020’DE açıklanacak. Focus, oylamayı kazananla bir röportaj gerçekleştirecek. Sitenin duyurusuna göre oylamaya katılım için gereken adımlar şöyle:

Derecelendirmenin bir üyesini desteklemek için adayın kartına gidin. Adayınızı önermek için burayıtıklayın.

Emine Ceppar’a oy vermek için: Tıklayınız