Ukrayna Hayat Vakfı Başkanı Yüksel'den, ANDA Derneği Genel Merkezine ziyaret

Güncel
Mehmet Berk Yaltırık
14 Nisan 2022, 22:36
Mehmet Berk Yaltırık
14 Nisan 2022, 22:36

Ukrayna Hayat Vakfı Başkanı Gayana Yüksel ve Yönetim Kurulu Üyesi İsmet Yüksel, Ankara’da bugün ANDA Derneği Genel Merkezine ziyaret gerçekleştirdi.

Bugün Ankara’da, ANDA Eğitim Araştırma Yardımlaşma ve Arama Kurtarma Derneği Genel Merkezine, Ukrayna Hayat Vakfı Başkanı ve Kırım Tatar Milli Meclisi (KTMM) Üyesi Gayana Yüksel ile Ukrayna Hayat Vakfı Yönetim Kurulu Başkanı İsmet Yüksel tarafından ziyaret düzenlendi.

Gayana Yüksel ve İsmet Yüksel, ANDA Derneği Genel Başkanı Okan Tosun ile görüşmelerinde, bu hafta ve önümüzdeki hafta Anda Derneği’nden Rusya’nın saldırısı altındaki Ukrayna’ya 6 tır insani yardımın gönderilmesi başta olmak üzere ANDA’nın ve AFAD’ın (Afet ve Acil Durum Yönetimi Başkanlığı) yardım tırları üzerine konuşuldu.

ANDA Derneği’nin sosyal medya hesabından söz konusu ziyaret, “Ukrayna organizasyonları paydaşımız Ukrayna Hayat Vakfı Başkanı Gayana Yüksel Hanım ve Yönetim Kurulu Üyesi İsmet Yüksel Bey, Genel Merkez’imizi ziyaret ettiler. Ukrayna organizasyonlarımız hakkında istişarelerde bulunduk. Ziyaretlerinden dolayı Gayana Yüksel Hanım ve İsmet Yüksel Bey’e teşekkür ederiz.” açıklamasıyla ve görüşme esnasında çekilen hatıra fotoğrafı ile paylaşıldı.