TURKSİD, Sakarya ve Düzce'de ziyaretlerde bulundu

01 Mart 2020, 17:19

Türkiye Ukrayna Romanya Kırım Sanayici İş İnsanları Derneği (TURKSİD) Başkanı Ertan Baştuhan ve TURKSİD heyeti, Sakarya ve Düzce’de temaslarda bulundu.

Ziyareti kapsamında TURKSİD Başkanı Baştuhan, TURKSİD Bursa Temsilcisi Haluk Yaşayanlar ve dernek üyelerinden oluşan heyet, Sakarya Ticaret Odası Başkanı Akgün Altuğ, Sakarya Kırım Derneği Dernek Başkanı Vefa Coşkun ve yönetim kurulu üyeleri, Sakarya TURKSİD Bölge Başkanı Berk Sernikli ve Düzce’de Öz-İş Oto Yan Sanayi Tic. Ltd Şti. Genel Müdürü Murat Öz ile bir araya geldi.

SAKARYA TİCARET ODASINA ZİYARET

TURKSİD heyeti ilk olarak Sakarya’da Sakarya Kırım Türkleri Derneği Vefa Coşkun ile birlikte Sakarya Ticaret Odası Başkanı Akgün Altuğ’u makamında ziyaret etti. Heyet Başkan Altuğ’a TURKSİD’in oluşumu, faaliyetleri ve planları hakkında bilgi verdi.

SAKARYA KIRIM TÜRKLERİ DERNEĞİ ZİYARET

Heyet daha sonra Sakarya Kırım Türkleri Derneği Başkanı Vefa Coşkun ve yönetim kurulu üyelerini dernek binasında ziyaret etti. TURKSİD heyeti, Başkan Coşkun ve yönetim kurulu üyelerine TURKSİD ile ilgili bilgi verdi.

TURKSİD BÖLGE BAŞKANI BERK SERNİKLİ HEYETİ AĞIRLADI

TURKSİD Bölge Başkanı Berk Sernikli bürosunda TURKSİD heyetini ağırladı. Heyet, Başkan Sernikli ile birlikte yapılacak projelerle ilgili görüştü.

TURKSİD ZİYARETLERİNE DÜZCE’DE DEVAM ETTİ

Sakarya’dan ayrılan TURKSİD heyeti ziyaretlerine Düzce’de devam etti. Düzce’de Öz-İş Oto Yan Sanayi Tic. Ltd Şti. Genel Müdürü ve TURKSİD Düzce Bölge Başkanı Murat Öz ile bir araya gelen heyet, Genel Müdür Öz’ü TURKSİD bünyesinde görmek istediklerini iletti. Daha sonra yapılacak ziyaretlerin her ay bir bölgeye olması üzerine sözleşip Düzce’den ayrıldı.

QHA’YA TEŞEKKÜR

TURKSİD heyeti ziyaretlerin ardından açılıştan bu yana kendilerini yalnız bırakmadığını belirterek Kırım Haber Ajansına (QHA) teşekkürlerini bildirdi.

Bunlara da bakın: