TURKSİD'den Büyükelçi Güldere'nin ve Büyükelçi Sıbiga'nın konuşmacı olacağı konferansa davet

Diaspora
Ayyıldız Huri Kaptan
29 Ocak 2021, 14:54
Ayyıldız Huri Kaptan
29 Ocak 2021, 14:54

Türkiye Ukrayna Romanya Kırım Sanayici İş İnsanları Derneği (TURKSİD) Ukrayna’da yatırım yapmak isteyen iş adamlarını bilgilendirmeye yönelik önemli bir konferans gerçekleştirecek. Çevrimiçi düzenlenen konferansın konuşmacıları Türkiye Cumhuriyeti Kıyiv Büyükelçisi Yağmur Ahmet Güldere ve Ukrayna’nın Ankara Büyükelçisi Andriy Sıbiga olacak.

Türkiye Ukrayna Romanya Kırım Sanayici İş İnsanları Derneği (TURKSİD), 16 Şubat 2021 tarihinde saat 15.00-16.30 arasında Ukrayna’da tarım ve hayvancılık yapmayı düşünen, sanayi, tekstil ve gıda konusunda yatırım yapmak isteyen iş adamlarına önemli bilgi akışının sağlanacağı bir konferans düzenleyecek.

BÜYÜKELÇİLER, ÇEVRİMİÇİ KONFERANSTA KONUŞACAK

Türkiye Cumhuriyeti Kıyiv Büyükelçisi Yağmur Ahmet Güldere ve Ukrayna’nın Ankara Büyükelçisi Andriy Sıbiga’nın (Andrii Sybiha) konuşmacı olarak katılacağı çevrimiçi konferansta Ukrayna Topraklarında Tarım ve Hayvancılık Yatırımları Ukrayna Organize Sanayi Bölgeleri Yatırımcılarına Teşvik ve Destekler konusu ele alınacak.

ÇEVRİMİÇİ KONFERANS İÇİN KAYITLAR BAŞLADI: KATILIM SINIRLI SAYIDA OLACAK

TURKSİD kurucu üyesi ve Genç TURKSİD Başkanı Serkan Ateş, büyükelçilerin konuşmacı olarak katılacakları 16 Şubat 2021 tarihindeki konferansa katılımcıların kayıt yaptırma şartı bulunduğunu bildirdi. Katılımcı sayısı 100 kişiyle sınırlı olan konferans için paylaşılan kayıt linkine tıklayarak kayıt sayfasından, üye olmadan ve bedelsiz olarak konferansa ulaşabilirsiniz.

(TURKSİD’in Zoom üzerinden canlı olarak düzenleyeceği bu konferansa katılmak için tıklayınız.