THY'den sağlık çalışanlarına indirimli uçak bileti!

Güncel
Ozan Barış Erim
08 Haziran 2020, 14:57
Ozan Barış Erim
08 Haziran 2020, 14:57

Türk Hava Yolları (THY), koronavirüs salgınıyla mücadele eden sağlık çalışanlarına özel kampanya başlattı. THY Basın Müşavirliğinden yapılan açıklamaya göre, sağlık çalışanları uçak biletlerinden yüzde 40 indirimli yararlanacak.

THY Basın Müşavirliğinden aktarılanlara göre, yüzde 40 indirimli uçmak isteyen sağlık çalışanları, THY intermet sayfasından ve mobil uygulamasından düzenleyecekleri biletlerle indirimli seyahat edebilecekler. Kampanya, dünyanın dört bir yanında görev yapan sağlık çalışanlarını kapsayacak.

BERABERLERİNDEKİ KİŞİLERDE İNDİRİMDEN YARARLANACAK

Kampanya kapsamında sağlık çalışanları, beraberlerinde seyahat edecek üç kişi için de indirimli bilet satın alabilecek. Kampanya tüm uçuşlarda ve tüm bilet tiplerinde geçerli olacak. İndirimden yararlanmak isteyen yolcular, 18 Temmuz 2020 tarihine kadar THY’nin internet sitesindeki kampanya sayfasına kayıt yaptıracak.

KAMPANYA 2021 YILINA KADAR GEÇERLİ OLACAK

Sağlık çalışanları için indirimli bilet kampanyası tarihleri ise 8 Haziran 2020-31 Mayıs 2021 olarak belirlendi. THY Basın Müşaviri Yahya Üstün sosyal medya hesabından konuya ilişkin olarak, “Kovid-19 salgınıyla kahramanca mücadele eden sağlık çalışanları sayesinde yeniden gökyüzünde, sizinleyiz. Türk Hava Yolları olarak bu fedakarlığa, onlara özel bir kampanya ile teşekkür etmek istedik. Bugün itibarıyla tüm sağlık çalışanları için yüzde 40 indirim kampanyası başlattık.” ifadelerini kullandı.