Türkiye - Letonya maçı biletleri satışta çıkıyor!

Güncel
Ozan Barış Erim
29 Mart 2021, 14:44
Ozan Barış Erim
29 Mart 2021, 14:44

Türkiye A Milli futbol takımının, Letonya ile oynayacağı maçın biletleri bugün satışa çıkıyor. Uzun süre sonra Türkiye’de seyircili oynanacak karşılaşmanın biletlerini alacak taraftarlar için HES kodu zorunluluğu bulunuyor.

A Milli Takım ile Letonya arasında 30 Mart Salı günü oynanacak 2022 FIFA Dünya Kupası Avrupa Elemeleri G Grubu maçının biletleri bugün saat 15.00’te satışa çıkıyor. Seyircili oynanacak karşılaşmada Atatürk Olimpiyat Stadı’nın yüzde 15 kapasitesi oranında bilet satışa sunulacak. Bilet alacak taraftarlar için HES kodu zorunluluğu bulunuyor.

BİLETLER NEREDEN SATILIYOR?

Biletlere sadece www.passo.com.tr internet sitesi üzerinden satışa sunulacak. Bir kişi, en fazla 5 bilet alabilecek. Alınan her bilet için ilgili kişilerin kimlik bilgileri ve HES kodları istenecek.

BİLET FİYATLARI NE KADAR?

Türkiye-Letonya maçının bilet fiyatları ise 25 ve 50 TL olarak belirlendi. Ayrıca karşılaşma televizyondan naklen yayınlanacak.

TRİBÜNDE KAÇ SEYİRCİ OLACAK?

Türkiye-Letonya karşılaşmasını 76.761 seyirci kapasitesi olan Atatürk Olimpiyat Stadyumu’nda 11.514 taraftar seyredebilecek.