Sağlık Bakanlığının 250 sürekli işçi alımı ilanı Resmi Gazete'de yayımlandı

17 Haziran 2020, 13:04

Sağlık Bakanlığı tarafından istihdam edilecek 250 sürekli işçinin alımına ilişkin ilan Resmi Gazete‘de yayımlandı.

Sağlık Bakanlığının temizlik ve güvenlik hizmetleri, elektrikçi, marangoz, biyomedikal cihaz teknolojileri servis destek elemanı, ısıtma ve sıhhi tesisatçı kadrolarına 250 sürekli işçinin alım ilanı Resmi Gazete’de yayımlandı.

Buna göre, 108 temizlik görevlisi, 29 güvenlik görevlisi (silahsız), 27 elektrikçi (genel), 21 bilgisayar sistem kurulum bakım onarım ve arıza giderme elemanı, 9 marangoz, 21 ısıtma ve sıhhi tesisatçı, 17 biyomedikal cihaz teknolojileri servis destek elemanı, 5 kaynakçı (oksijen ve elektrik) ile 13 inşaat boyacısı/boyacı kadrosuna başvurular, 17-21 Haziran 2020 tarihleri arasında Türkiye İş Kurumunun (İŞKUR) “esube.iskur.gov.tr” internet sitesi üzerinden yapılacak.

ÖNCELİKLİ ALIMLAR İLÇE DÜZEYİNDE OLACAK

Yapılacak alımlar öncelikli olarak ilçe düzeyinde olacak. Bu kapsamda, Marmara Üniversitesi Pendik Eğitim ve Araştırma Hastanesine yapılacak alımlara sadece Pendik, Tuzla, Kartal ve Maltepe, Medeniyet Üniversitesi Göztepe Eğitim ve Araştırma Hastanesine Kadıköy, Üsküdar, Ümraniye ve Ataşehir, Sancaktepe Şehit Prof. Dr. İlhan Varank Eğitim ve Araştırma Hastanesine Sancaktepe, SBÜ İstanbul Dr. Sadi Konuk Eğitim ve Araştırma Hastanesine Bakırköy ve Bahçelievler ilçelerinde ikamet edenler müracaat edebilecek.

İlçe düzeyinde istenilen taleplerin karşılanamaması durumunda il düzeyinde alım yapılacak. Başvurularda adayların Adrese Dayalı Nüfus Kayıt Sistemi‘nde kayıtlı olan adresleri dikkate alınacak.

işçi alımı
RESMİ GAZETE
Sağlık Bakanlığı
Bunlara da bakın: