QHA'dan yeni program: İlk konuk KTMM Başkanı Refat Çubarov

02 Haziran 2020, 17:11

Bugün, 2 Temmuz’dan itibaren Kırım Haber Ajansı’nın (QHA) YouTube ve Facebooksayfalarında “İşgal Hakkında Sansürsüz. Kırım Haber Ajansı’nda Hard Talk” isimli yeni program yayınlanmaya başlıyor.

Program sunucusu Olga Vesnyanka, stüdyodaki misafirleriyle Kırım ve etrafında gelişen sosyal, siyasi, ekonomik ve kültür alanlarında olayları tartışacak ve bu olayların hem işgal edilen Kırım’da hem de Ukrayna’nın ana kısmında yaşayan Kırımlıları nasıl etkilediğini analiz edecek.

UZMAN KONUKLARIN DEĞERLENDİRMELERİ OLACAK

Programda, uzman konuklarla yapılan sohbetlerde izleyicilerimizle birlikte Kremlin’in Ukrayna’ya karşı sergilediği saldırganlığın küresel zorluklarını tartışacak, Putin rejimi tarafından ele geçirilen Ukrayna topraklarının işgalden kurtarılması ve bu toprakların yeniden entegrasyon yollarını arayacağız.

BU AKŞAM BAŞLIYOR

Bu akşam saat 18.00’da başlayacak “İşgal Hakkında Sansürsüz. Kırım Haber Ajansı’nda Hard Talk” programının ilk yayınında işgal edilen Kırım’daki tüm güncel sorunları Kırım Tatar Milli Meclisi Başkanı Refat Çubarov ile ele alınacak.

Yayın dili Ukraince olan program, QHA’nın YouTube ve Facebookhesaplarında yayınlanacak.


QHA
REFAT ÇUBAROV
Bunlara da bakın: