Ukrayna Büyükelçisi Bodnar, Dışişleri Bakanlığı Enformasyon Genel Müdürü Karagöz ile görüştü

Güncel
Ömer Kaya
26 Kasım 2021, 17:33
Ömer Kaya
26 Kasım 2021, 17:33

Ukrayna Ankara Büyükelçisi Vasıl Bodnar, Türkiye Cumhuriyeti Dışişleri Bakanlığı Enformasyon Genel Müdürü Murat Karagöz ile görüştü. Bugün gerçekleşen görüşmede, Türkiye-Ukrayna arasındaki enformasyon politikaları ve kamu diplomasisi konuları ele alındı.

Ukrayna Ankara Büyükelçisi Vasıl Bodnar, bugün Türkiye Cumhuriyeti Dışişleri Bakanlığı Enformasyon Genel Müdürü Murat Karagöz ile bir araya geldi. Bugün gerçekleşen görüşmede, Türkiye-Ukrayna ilişkileri ve enformasyon politikaları müzakere edildi.

UKRAYNA BÜYÜKELÇİSİ BODNAR, DIŞİŞLERİ BAKANLIĞI ENFORMASYON GENEL MÜDÜRÜ KARAGÖZ İLE GÖRÜŞTÜ

Ukrayna Ankara Büyükelçisi Bodnar, görüşmeye ilişkin, “Enformasyon Genel Müdürü Murat Karagöz ile dostane bir görüşme gerçekleştirdi. Bakanlar Dmıtro Kuleba ve Mevlüt Çavuşoğlu’nun ikili istişareleri ile Antalya Diplomasi Forumu’na Ukrayna heyetinin katılımını hazırlıyoruz” ifadelerini kullandı.

Dışişleri Bakanlığı Enformasyon Genel Müdürü Murat Karagöz ise, “Ukrayna’nın yeni atanan Ankara Büyükelçisi Vasıl Bodnar ile enformasyon ve kamu diplomasisi alanında ilişkilerimizi geliştirme olanaklarını görüştük.” dedi.