Rusya Devlet Başkanı Putin tüm dünyayı tehdit etti!

Güncel
Ozan Barış Erim
21 Mayıs 2021, 15:55
Ozan Barış Erim
21 Mayıs 2021, 15:55

Rusya Devlet Başkanı Vladimir Putin, katıldığı bir video konferansta tehditler savurdu. Putin, Rusya’nın yabancı güçlerce parçalanmak istediğini vurgulayarak, “Böyle bir şey olursa bu yapmaya çalışanların dişlerini dökeriz!” ifadelerini kullandı.

Rus basınında yer alan haberlere göre, dün 2. Dünya Savaşı’nda hayatını kaybedenlerin anıldığı Zafer Komitesi Toplantısında açıklamalarda bulunan Rusya Devlet Başkanı Putin, Rusya’nın yabancı güçlerce parçalanmak istediğini belirterek, tüm dünyayı tehdit etti. Putin, Rusya’nın sahip olduğu yüzölçümü ve topraklarındaki zenginliği sebebiyle, yabancı güçlerin ülkesinin ilerleyişini durdurmak istediğini önde sürdü.

“BİZİ ISIRANLARIN DİŞLERİNİ DÖKERİZ”

Rusya’nın dünyanın en büyük ülkesi olduğunu belirten Putin, ülkesinin dışarıdan gelecek tehditlere pabuç bırakmayacağını söyledi. Ayrıca Rusya’yı parçalama çabalarının başarısız olmaya mahkum olduğunu söyleyen Putin, “Herkes bizi ısırmaya ve ısırdığı yerden bir parça koparmaya çalışıyor. Ancak böyle bir şey olursa bu yapmaya çalışanların dişlerini dökeriz!” diye konuştu.