Cumhurbaşkanı Erdoğan, Brüksel'de ikili temaslarda bulundu

Güncel
Ozan Barış Erim
14 Haziran 2021, 11:02
Ozan Barış Erim
14 Haziran 2021, 11:02

Türkiye Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, NATO Zirvesi’ne katılmak üzere geldiği Brüksel’de ikili görüşmeler gerçekleştirdi. Cumhurbaşkanı Erdoğan, bu kapsamda Litvanya Cumhurbaşkanı Nauseda, Letonya Cumhurbaşkanı Levits ve Macaristan Başbakanı Orban ile bir araya geldi.

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, NATO Zirvesi’ne katılmak için geldiği Belçika’nın başkenti Brüksel’de ikili görüşmeler düzenledi. AA’nın aktardığına göre Erdoğan, resmi temaslar kapsamında gerçekleştirilen görüşmelerde, Litvanya Cumhurbaşkanı Gitanas Nauseda, Letonya Cumhurbaşkanı Egils Levits ve Macaristan Başbakanı Viktor Orban ile bir araya geldi.

MACARİSTAN BAŞBAKANI ORBAN İLE GÖRÜŞME

Erdoğan, Staitenberger Otel’de ilk olarak Macaristan Başbakanı Viktor Orban ile görüştü. Basına kapalı gerçekleşen görüşme 25 dakika sürdü.

LİTVANTA CUMHURBAŞKANI NAUSEDA İLE GÖRÜŞME

Cumhurbaşkanı Erdoğan, daha sonra Litvanya Cumhurbaşkanı Gitanas Nauseda ile görüştü. Basına kapalı görüşme 20 dakika sürdü.

LETONYA CUMHURBAŞKANI LEVİTS İLE GÖRÜŞME

Cumhurbaşkanı Erdoğan, ikili temasları kapsamında Letonya Cumhurbaşkanı Egils Levits ile de bir araya geldi. Basına kapalı gerçekleşen görüşme 25 dakika sürdü.