Mustafa Denizli Traxtor taraftarına şampiyonluk sözü verdi

Haberler
_QHA Ankara
26 Haziran 2019, 22:17
_QHA Ankara
26 Haziran 2019, 22:17

Türk Dünyasının en ünlü takımlarından ve İran Liginde Güney Azerbaycan Türklerinin temsilcisi Traxtor F. C. (Tractor Football Club-Traxtor Futbol Kulübü)’ne teknik direktör olarak getirilen ünlü hoca Mustafa Denizli, Tebriz Kurtlar Deresi Stadyumu’nda binlerce taraftarla bir araya geldi.

Kadro tanıtım toplantısında; Traxtor Futbol Kulübü Başkanı Gulam Rıza Sadeghian (Gholamreza Sadeghian), takımın sahibi Muhammed Rıza Zonuzi, Mustafa Denizli, teknik kadro ve futbolcu kadrosu hazır bulundu. Neşe ve büyük bir coşku ile gerçekleşen organizasyonda teknik adam, taraftarlara seslendi.

Yeni sezon için takımın kadrosunun tanıtıldığı toplantıda on binlerce Traxtor F. C. taraftarına şampiyonluk sözü veren Mustafa Denizli, taraftar ne istiyorsa hepsini de gerçekleştireceklerini söyledi.

İşte Mustafa Denizli’nin konuşmasından satır başları:

“Sevgili Tebrizliler, sevgili Traxtor taraftarları hoş geldiniz, sefa getirdiniz.  Buraya gelmemde bana yardımcı olan sayın başkana, buraya gelen sayın valimize ve bütün heyete çok teşekkür ederim.

Arkamda gördüğünüz futbolcu kadrosuyla bu sene sizin istediğiniz her şeyi yapacağız. Sizlerle en kısa zamanda, stadyumumuzdaki maçlarımızda, başka şehirlerdeki maçlarımızda buluşacağız. Size layık bir takım yaratacağız.

Şu anda burada bulunan futbolcularımla zaten çalışıyorum. Aramıza katılacak yeni arkadaşlarımız var. Bay Zonuzi, Başkanımız (Gulam Rıza Sadeghian) her konuda bana yardımcı oluyorlar. Çok teşekkür ederim. Şimdi bir tek hedef var. O da sizin istediğinizdir. Ne istiyorsanız onu yapacağız.”