KTMM Başkanı Refat Çubarov'dan iş adamı Ali Bulut'a taziye mesajı

Güncel
Ömer Cihad Kaya
08 Aralık 2020, 19:19
Ömer Cihad Kaya
08 Aralık 2020, 19:19

Türkiye-Ukrayna ekonomik ilişkilerine, tarım sektörü başta olmak üzere önemli katkılar sağlayan iş adamı, TUİD Yönetim Kurulu Başkan Vekili Ali Bulut vefat etti. Kırım Tatar Milli Meclisi Başkanı Refat Çubarov, koronavirüs salgınına yakalanarak yaşamını yitiren iş adamı Ali Bulut için taziye mesajı yayımladı.

Ukrayna’daki Türk toplumunun önemli isimlerinden olan ve uzun yıllardır Ukrayna’da da tarım sektöründe faaliyetlerde bulunan TUİD Yönetim Kurulu Başkan Vekili Ali Bulut, koronavirüs nedeniyle bugün hayatını kaybetti. KTMM Başkanı Çubarov, bugün yayımladığı mesajla iş adamı Ali Bulut’a rahmet ve yakınlarına başsağlığı diledi.

KTMM BAŞKANI REFAT ÇUBAROV’DAN İŞ ADAMI ALİ BULUT İÇİN TAZİYE MESAJI

Salgın nedeniyle hayatını kaybeden Türk iş adamı Ali Bulut için KTMM Başkanı Refat Çubarov’un yayımladığı mesaj şu şekilde:

“Ukrayna-Kırım’ın ve Kırım Tatar Halkı’nın büyük dostu, Türkiye – Ukrayna İşadamları Derneği Başkan Yardımcısı Sayın Ali Bulut’un vefaatı haberini derin bir üzüntü ile öğrenmiş bulunuyoruz. Ali Bulut, deneyimli bir iş adamı olup, çok yönlü, hayırsever bir insandı. Bu trajik bir kayıp dolayısıyla Kırım Tatar Milli Meclisi ve şahsım adına dostumuz Ali Bulut’a Allah’tan rahmet, ailesi ile yakınlarına başsağlığı diliyorum.”