Ukrayna Ankara Büyükelçiliği: Ukrayna'nın tadını çevrimiçi olarak çıkartın

Güncel
Ömer Kaya
11 Şubat 2021, 21:52
Ömer Kaya
11 Şubat 2021, 21:52

Ukrayna’nın Ankara Büyükelçiliği, Ukrayna’nın tanıtımını sağlayan UKRAINE.UA internet sitesini duyurdu. Büyükelçiliğin tanıtımını yaptığı internet sitesi, çevrimiçi olarak Ukrayna’nın güzelliklerini görme fırsatı veriyor.

Yabancılar için modern Ukrayna hakkında bilgi edinme ve Ukrayna’yı sanal olarak keşfetme fırsatı sunan UKRAINE.UA sitesi faaliyete geçti. Ukrayna’nın Ankara Büyükelçiliği, internet sitesinin, Ukrayna’nın tanıtımı için hazırlandığını duyurdu.

“UKRAYNA’NIN TADINI ÇEVRİMİÇİ OLARAK ÇIKARTIN”

Ukrayna Ankara Büyükelçiliğinden yapılan açıklama şöyle:

Ukrayna’yı yepyeni resmi web sitesi UKRAINE.UA aracılığıyla çevrimiçi olarak keşfediniz. Ukrayna’nın resmi web sitesi UKRAINE.UA faaliyete geçirildi. Bu modern dijital platform ile yabancı ziyaretçilere Ukrayna hakkında yaratıcı ve ilham verici bir hikaye anlatmak istiyoruz. Burada herkes ülke hakkındaki ilk izlenimini edinebilir ve buraya okumak, yatırım yapmak veya seyahat etmek için gelmeye karar verebilir.

Ukrayna, eşsiz bir tarihe, zengin kültüre ve büyüleyici manzaralara sahiptir. Ülkemiz beklentilerinizi kesinlikle aşacaktır. Yaratıcı, dinamik ve yenilikçi bir ülkedir. Özgürlük ve haysiyet ülkesidir. Bin yıllık tarihin ve geleceğin iddialı vizyonlarının buluştuğu bir yerdir.

UKRAINE.UA ziyaretçileri, algılama açısından basit bir dille ve esprili metinlerle yazılmış web sitesi sayesinde çeşitli doğasını, eski kalelerini, dağlarını, canlı şehirlerini ve daha fazlasını gösteren Ukrayna’nın birçok güzel ve kaliteli görüntüsünün tadını çıkaracaklar. Dünyanın her yerinden milyonlarca insan artık Ukrayna’yı ilk görüşte tanıyabilecek ve bu ülkeye aşık olabilecek.

Ukrayna’yı ilk keşfeden siz olun! COVID-19 salgını bir gün mutlaka bitecek. O gün, Ukrayna’yı ziyaret etme ve barındığı her şeyin tadını çıkarma günü olacak. Şimdilik, yeni çevrimiçi portalımız UKRAINE.UA’da Ukrayna’nın tadını çevrimiçi olarak çıkarın.

UKRAYNA DIŞİŞLERİ BAKANI İNTERNET SİTESİNİ DUYURMUŞTU

Ukrayna Dışişleri Bakanlığıtarafından 30 Ocak 2021 tarihinde yabancılar için modern Ukrayna hakkında bilgi veren dijital portal UKRAINE.UA sitesi faaliyete geçirildi. Ukrayna Dışişleri Bakanı Dmıtro Kuleba (Dmytro Kuleba), 31 Ocak 2021 tarihinde “UKRAINE.UA” sitesinin tanıtımını yapmıştı.