Fenerbahçe ile Şahtar Donetsk savaş mağdurlarına yardım için sahaya çıkacak

Güncel
qha muhabir
13 Nisan 2022, 20:04
qha muhabir
13 Nisan 2022, 20:04

Rusya’nın Ukrayna’da başlattığı saldırılara dikkat çekmek ve bölgesel barışa katkı sağlamak amacıyla Fenerbahçe ile Şahtar Donetsk (Shakhtar Donetsk) futbol kulübü arasında dostluk maçı oynanacak. Maç biletleri Perşembe günü satışa sunulacak.

Fenerbahçe kulübünün resmi internet sayfasında 13 Nisan 2022 tarihinde yapılan açıklamada, Fenerbahçe’nin, Ukrayna’da barış temasına dikkat çekmek ve katkı sağlamak amacıyla ‘Shakhtar Donetsk Global Tour’ faaliyetini başlatan Şahtar Donetsk (Shakhtar Donetsk) kulübü ile dostluk maçı oynayacağı duyuruldu.

FENERBAHÇE VE ŞAHTAR DONETSK ARASINDA DOSTLUK MAÇI

Açıklamaya göre, Futbolun evrensel gücüyle barış için farkındalık yaratılması adına ‘Barış İçin Futbol’ temasıyla, 19 Nisan Salı günü saat 17.00’de Ülker Stadyumu Fenerbahçe Şükrü Saracoğlu Spor Kompleksi’nde oynanacak karşılaşmanın geliri, savaş mağduru Ukraynalılar için kullanılacak.

BİLETLER 14 NİSAN’DA PASSO.COM.TR ÜZERİNDEN SATIŞA SUNULACAK


Tribünde olmak ve tribünde olmasa bile bilet alarak bu kıymetli adıma destek olmak isteyen futbolseverler için biletler, 14 Nisan 2022 Perşembe günü (yarın) 16.00’da, www.passo.com.tr üzerinden satışa sunulacak.

Bilet fiyatları ise şöyle:

Hatıra bilet (bağış): 50 lira
Kale arkası: 50 lira
Üst tribünler: 100 lira
Alt tribünler: 200 lira

Maçta kombine kartlar geçerli olmayacak. Bilet satın alacak kişilerde Passolig zorunluluğu aranmayacaktır. Passolig kartı olmayan taraftarlar, passo.com.tr adresinden PDF bilet satın alabilirler.