David Beckham sosyal medya hesaplarını Ukraynalı doktora verdi

Güncel
qha muhabir
21 Mart 2022, 19:00
qha muhabir
21 Mart 2022, 19:00

İngiliz eski futbolcu David Beckham, 70 milyonu aşkın takipçisi olan sosyal medya hesabının kontrolünü Ukrayna’nın Harkiv şehrindeki Ukraynalı bir doktora verdi. Beckham, takipçilerini bağış ve destek için elinden geleni yapmaya çağırdı.

Eski Manchester United ve Real Madrid takımlarının futbol yıldızı David Beckham, 21 Mart 2022 tarihinde Instagram üzerinden, hesabının kontrolünü Harkiv şehrindeki Ukraynalı bir doktora devrettiğini açıkladı. Beckham paylaşımında, “Bugün sosyal hesabımı Ukrayna’nın Harkiv kentindeki Bölgesel Perinatal Merkezi Başkanı İrına’ya devrediyorum, burada annelerin doğum yapmasına yardım ediyor” ifadesini kullandı. Beckham, İrına gibi sağlık çalışanlarının Ukrayna’da hayat kurtarmak için harika işler yaptıklarına vurgu yaptı.

BAĞIŞ VE DESTEK İÇİN ELİNİZDEN GELENİ YAPIN ÇAĞRISI

Beckham ayrıca takipçilerini, Birleşmiş Milletler Uluslararası Çocuklara Acil Yardım Fonu’na (UNICEF) bağışta bulunmaya ve İrına gibi insanları desteklemek için ellerinden geleni yapmaya çağırdı.

BECKHAM VE EŞİNDEN UNİCEF’E 1 MİLYON STERLİN BAĞIŞ

Davdi Beckham ve şarkıcı eşi Victoria, UNICEF’in Ukrayna’daki çalışmalarını finanse etmek için 1 milyon sterlin bağışta bulunmuştu.