logo qha

Erdoğan'ın müjdesinin yeri ve saati belli oldu!

21 Ağustos 2020, 10:37

Türkiye Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın duyurduğu müjde açıklaması merakla bekleniyor. Erdoğan çarşamba günü yaptığı açıklamada, Türkiye’de yeni bir dönemin açılacağını belirterek, “Cuma günü inşallah bu müjdeyi tüm milletimize vermek suretiyle Türkiye’de yeni bir dönemin de açılacağına inanıyorum” dedi.

Cumhurbaşkanı Erdoğan, Başkent Organize Sanayi Bölgesi’nde Kalyon Güneş Teknolojileri Fabrikası Açılış Töreninde yaptığı konuşmada, cuma günü tüm ülkeye bir müjde vereceğini belirtmişti. Türkiye’nin merakla beklediği Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın müjde açıklaması ile ilgili detaylar ise belli olmaya başladı.Cumhurbaşkanı Erdoğan 19 Ağustos Çarşamba günü yaptığı açıklamada, “Şu anda bu müjdenin biz de hayalleri ve rüyası içerisindeyiz. Cuma günü inşallah bu müjdeyi tüm milletimize vermek suretiyle Türkiye’de yeni bir dönemin açılacağına da şimdiden inanıyorum. Tabii açıklarsam bu işin heyecanı, her şeyi kaybolur. Onun için açıklamamakta fayda var diye düşünüyorum.” diye konuştu.

AÇIKLAMA NE ZAMAN YAPILACAK?

Hazine ve Maliye Bakanı Berat Albayrak da Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın müjdesine ilişkin, “Türkiye için bir eksen değişikliği, önemli bir süreç olacak. Çok daha güzel günler bizi bekliyor.” demişti. Müjdenin Karadeniz’de doğalgaz rezervi bulunduğuna ilişkin olması beklenirken, açıklamanın yeri ve saati de belli oldu. Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın açıklamayı, saat 15.00’de İstanbul’da Dolmabahçe Sarayı’nda yapacağı kaydedildi.


açıklama
müjde
Recep Tayyip Erdoğan
Türkiye Cumhurbaşkanı
Bunlara da bakın: