EBA TV'yi canlı izle! EBA TV frekans bilgileri ayarlama!

23 Mart 2020, 16:41

Ozan Barış Erim/ QHA Ankara

EBA TV ilkokul, ortaokul ve lise yayın akışı bilgileri 23-27 Mart 2020 haftası ders programı ile ilgili detayları aktarıyor. Peki, TRT EBA TV frekans bilgileri neler? İşte “EBA TV canlı izle” linkleri ilkokul, ortaokul ve lise kanallarının adresleri…

Uzaktan eğitim 23 Mart 2020 Pazartesi günü itibariyle başlarken ilk ders Milli Eğitim Bakanı Ziya Selçuk tarafından verildi. Yine 23-27 Mart 2020 haftası içerisinde yayın akışı bilgileri kanallarda hangi dersin saat kaçta başlayacağını gösterdi. Bu kapsamda öğrenciler devam ettikleri sınıfa uygun ilkokul, ortaokul ve lise kanallarını takip edebilecek dersleri kaçırmaları durumunda ise tekrarları izleyebilecekler.

Yine TV’den izlemek istemeyen kişiler de internetten EBA üzerinden ilgili dersleri diledikleri zaman takip edebilecekler. Öğrenciler için ayrıca bu programları indirme seçenekleri de sunulacak.

TRT EBA TV FREKANS BİLGİLERİ

Milli Eğitim Bakanlığı tarafından paylaşılan EBA TV frekans bilgileri ve uydu alıcılarına göre hangi kanallarda yer aldıkları bilgileri şöyle:

eba tv
Uzaktan eğitim
Bunlara da bakın: