Camala, Netflix'te yayınlanan bir filmde rol aldı

29 Haziran 2020, 13:17

Kırım Tatar şarkıcı Camala, Netflix’te yayınlanan Eurovision Şarkı Yarışması: Fire Saga’nın Hikâyesi filminde rol aldı.

26 Haziran’da Netflix’te yayınlanan  ve yönetmen koltuğunda David Dobkin’in oturduğu filmde; başrolleri Will Ferrell ve Rachel McAdams’ın üstlenirken Dan Stevens, Pierce Brosnan, Natasia Demetriou, Jamie Demetriou, Demi Lovato, Ólafur Darri Ólafsson gibi isimler de bu ikiliye eşlik ediyor.

FİLMLE İLGİLİ HER ŞEY BENİ ÇOK ETKİLEDİ

Eurovision 2016’nın kazananı Kırım Tatar şarkıcı Camala sosyal medya sayfasında yaptığı açıklamada, Eurovision Şarkı Yarışması: Fire Saga’nın Hikâyesi filminde rol aldığını bildirirken, “Çekim sırasında, çekim etrafındaki yeşil alanlara gösterilen dikkatli tutumdan başlayarak çekim ekibinde yer alan insanların sayısına kadar her şey beni çok etkiledi.” diye kaydetti.

BU FİLMDE ROL ALMAK BÜYÜK BİR ZEVKTİ

Çekime geldiği ve soyunma odasında ilk kez girdiğinde 1944 şarkısını söyleyen Dan Stevens’u duyduğunu anlatan Camala, “O anki hislerimi size anlatamam! Bu filmde rol almak büyük bir zevkti.” diye belirtti.

EUROVİSİON ŞARKI YARIŞMASI: FİRE SAGA’NIN HİKAYESİ FİLMİ

Filmin başrolündeki Will Ferrell ve Rachel McAdams, Eurovision Şarkı Yarışması’na İzlanda’dan katılan Lars Erickssong ile Sigrit Ericksdottir’i canlandırıyor. Bu iki karakter etrafında şekillenen film, izleyicilere eğlenceli bir 2 saat sunuyor. İkili, birlikte küçük bir yerde sahneye çıkan iki şarkıcının Eurovision’a kadar dayanan hikayesini gözler önüne seriyor.Camala
film
Bunlara da bakın: