"2023'e Doğru Maarif Kongresi-Dilde, Fikirde, İşte ve Eğitimde Birlik" paneli düzenlenecek

Eğitim
Mehmet Berk Yaltırık
11 Temmuz 2021, 22:00
Mehmet Berk Yaltırık
11 Temmuz 2021, 22:00

İkinci Maarif Kongresi çerçevesinde “2023’e Doğru Maarif Kongresi-Dilde, Fikirde, İşte ve Eğitimde Birlik” paneli düzenlenecek. Alanında tanınmış isimlerin katılacağı panel The Green Park Hotel Ankara’daki Pendik Salonunda gerçekleştirilirken, Türk Eğitim-Sen’in resmi YouTube kanalı ve Facebook hesabından canlı olarak yayınlanacak.

Türk Eğitim-Sen, UNESCO (Birleşmiş Milletler Eğitim, Bilim ve Kültür Örgütü) Türkiye Milli Komisyonu’nun desteği ile ilk Maarif Kongresi’nin 100. yılında II. Maarif Kongresini düzenliyor. Kongre, 13-18 Temmuz 2021 tarihleri arasında Ankara’da yapılacak.

Kongre çerçevesinde, 14 Temmuz 2021 tarihinde The Green Park Hotel Ankara’daki Pendik Salonunda, alanında tanınmış isimlerin katılacağı “2023’e Doğru Maarif Kongresi-Dilde, Fikirde, İşte ve Eğitimde Birlik” paneli gerçekleştirilecek. Panelin konuşmacıları Prof. Dr. Aziz Sancar, Prof. Dr. İlber Ortaylı, Prof. Dr. Timur Kocaoğlu, Doç.Dr. Yalçın Bay ve Uzm. Gülnara Seyitvaniyeva olacak.

Panel Türk Eğitim-Sen’in resmi YouTube kanalı ve Facebook hesabından canlı olarak yayınlanacak.

Kongre hakkında detaylı bilgi almak için https://maarifkongresi.com/v1/ adresinde bulunan sitesine ve bu bağlantıdan ulaşılabilecek kongre programına göz atılabilir.